Jūs turite galimybę įkelti dokumentus tiesiai į Rivilę iš Įvesk.lt, be .EIP failų eksportavimo ir taip sutaupyti dar daugiau laiko. Tai:

  • Stipriai supaprastina sąskaitų duomenų įkėlimą iš Įvesk.lt į Rivilę;

  • Pagreitina darbą su įmonėmis kurios turi mažai sąskaitų;

  • Eliminuoja pamestų sąskaitų tikimybę dėl klaidų, nes visos neįkeltos sąskaitos lieka "kabėti" Įvesk.lt su aiškiu klaidos pranešimu;

Kaip tai veikia

Jums supaprastėja duomenų perkėlimas į Rivilę, nes kai paspaudžiate Eksportuoti į Rivilė vietoj to, kad gautumėte Zip failą, dokumentai automatiškai bus įkeliami į Rivilę. Rivilėje bus sukuriamos reikiamos įmonės ir įkeliami pirkimo/pardavimo dokumentai.

Jeigu dokumento nepavyks įkelti, jis liks "kaboti" Įvesk.lt su raudonu šauktuku ir klaidos pranešimu. Pasitaisę klaidą pagal klaidos pranešimą galėsite vėl pakartoti perkėlimą.

Jūs taip pat visada galėsite įjungti/išjungti standartinį ar tiesioginį eksportavimą.

Kaip tuo pasinaudoti

Jums reikia atlikti 2 veiksmus, kad galėtumėte pradėti naudotis paprastesniu duomenų perkėlimu:

  1. Sugeneruoti Rivilės API raktą

  2. Įrašyti Rivilės API raktą į Įvesk.lt

Sugeneruoti Rivilės API raktą

Kreipkitės į rivile@rivile.lt arba Jus aptarnaujantį vadybininką ir užsisakykite Rivilės API raktą kiekvienai įmonės bazei. Rivilė atsiųs Jums API rakto kodus, kuriuos naudosite įkėlimui į Įvesk.lt. Rivilės API raktas jums nieko papildomai nekainuos.

Įrašyti Rivilės API raktą į Įvesk.lt

  1. Eikite į Statistika ir įmonės nustatymai, kurios Rivilės API raktą įvedinėsite

  2. Pasirinkite Eksportavimo nustatymai

  3. Pasirinkite Eksportavimo formatas = Rivilė API

  4. Įkopijuokite Rivilės API raktą į API rakto lauką

Nuo šiol visi šios įmonės eksportavimai į Rivilę vyks tiesiogiai. Visada galite pakeisti eksportavimą į standartinį pasirinkdami Eksportavimo formatas = Rivilė

Kitų įmonių dokumentai vis dar bus eksportuojami standartiškai, kol kiekvienai įvesite asmeninius API raktus.

Kaina

Ši paslauga kainuoja papildomai. Rivilė apmokestina savo API naudojimą per užklausas į API serverį. Vidutiniškai papildomai vienam dokumentui įkelti į Rivilę reikia užklausų už 0.025 Eur. Už šią paslaugą papildomus mokesčius įtrauksime į Įvesk.lt mėnesinę sąskaitą.

Ar gavote atsakymą į savo klausimą?