Ivesk.lt sistema gali automatiškai perkelti apdorotas sąskaitas į Jūsų Google Drive paskyrą. Tai labai patogu, kai norite patys archyvuoti sąskaitas, jas perduoti savo klientams ar į kitas sistemas:

  • Sąskaitos bus perkeliamos iškart po apdorojimo realiu laiku;

  • Perkeliama bus į katalogą Virtualus Apskaitininkas ir paskirstoma per įmones ir mėnesius;

Jums tereikia įjungti eksportavimą ir pažymėti įmones, kurių sąskaitas norite perkelti.

Įjungti eksportavimą

1. Eikite į Nustatymų langą https://app.ivesk.lt/settings

2. Spauskite Įjungti eksportavimą

3. Jei turite kelias Google paskyras, pasirinkite paskyrą į kurios Google Drive norite perkelti sąskaitas. Jei turite tik vieną, šio lango nepamatysite.

4. Spauskite Allow, kad suteiktumėte teisę Ivesk.lt sistemai rašyti į Jūsų GDrive. Ivesk.lt neturės teisės skaityti kitų bylų iš Jūsų GDrive.

Pažymėti kurių įmonių sąskaitas kelti į GDrive

Apdorotų sąskaitų lange https://app.ivesk.lt/export pažymėkite Jums svarbias įmones žvaigždute taip:

Nuo šiol visos naujai apdorotos šių įmonių sąskaitos bus automatiškai įkeliamos į Google Drive.

Senų sąskaitų perkėlimas į Google Drive

Jeigu norite perkelti jau seniau apdorotas sąskaitas į Google Drive, tada nuimkite nuo įmonės žvaigždutę ir vėl ją uždėkite. Taip atidarysite langą kuriame galėsite nurodyti už kokį periodą perkelti sąskaitas į GDrive:

Po kelių minučių sąskaitos bus pradėtos kelti į Jūsų Google Drive ir priklausomai nuo kiekio užtruks nuo kelių minučių iki kelių valandų.

Apie Google Drive

Google Drive leidžia Jums saugiai laikyti dokumentus debesyje, prieiti prie jų iš bet kur ir bet kada, bei lengvai dalintis su kitais. Jeigu turite GMail paštą - Jūs taip pat turite ir GDrive paskyrą, kurią galite rasti čia https://drive.google.com

Daugiau informacijos apie Google drive privalumus ir panaudojimo galimybes galite rasti čia: https://www.google.com/intl/lt/drive/

Ar radote atsakymą?