Per kiek laiko apdorojamos sąskaitas?

Garantuojame, kad sąskaitas apdorosime per 12 darbo valandų nuo sąskaitų įkėlimo momento. Darbo laikas skaičiuojamas Lietuvos darbo dienomis 09:00 - 17:00. Jeigu atsitiktų taip, kad nespėsime, tas sąskaitas Jums apdorosime nemokamai.
Statistiškai 80% sąskaitų apdorojame per pirmas 2 darbo valandas ir dar nei vienos sąskaitos nesame pavėlavę.

Kokius duomenis nuskaitote iš sąskaitos?

Virtualus Apskaitininkas nuskaito įmonių rekvizitus, datas numerius ir sumas, daugiau informacijos

Ar suprantate užsienietiškas sąskaitas?

Taip. Virtualus Apskaitininkas supranta visas sąskaitas kurios išrašytos viena iš EU šalių kalba, Anglų arba Rusų kalbomis.

Kaip apsaugosite mano duomenis?

Mums duomenų saugumas yra prioritetas. Todėl su kiekvienu Virtualaus Apskaitininko klientu pasirašome konfidencialumo sutartį, o komunikaciją tarp Jūsų kompiuterio ir mūsų serverio užtikriname bankų naudojamu SSL protokolu. Mūsų įmonės viduje taip pat ribojame kas gali matyti Jūsų sąskaitas.

Kas bus jei padarysite klaidų?

Pagrindins Virtualaus Apskaitininko tikslas yra sumažinti klaidų skaičių eliminuojant žmogiškąjį faktorių. Todėl garantuojame 100% duomenų kokybę. Jei vis tik prasprūs klaidelė, prisiimame pilną atsakomybę ir už dokumentą Jums kompensuosime 3x apdorojimo kainos. Jūs visada patikrinsite Virtualų Apskaitininką keldami sąskaitas į i.SAF.

Su kokiomis apskaitos programomis veikia Virtualus Apskaitininkas?

Su Agnum, Centu, Optimum, Pragma, Paulita ir Rivile. Taip pat teikiame duomenis JSON, CSV / Excel pavidalu. Susisiekite su mumis adresu pagalba@ivesk.lt jei turite kitą apskaitos programą ir norėtumėte naudotis Virtualiu Apskaitininku. Padarysime integraciją ir ji Jums nieko nekainuos.

Kiek man kainuos € / laiko, kad pradėti naudotis Virtualiu Apskaitininku?

Mes pilnai prisitaikėme prie apskaitos programų, dėl to Jums papildomai nereikia jokių investicijų, kad pradėti naudoti Virtuali Apskaitininku ir galite pradėti iškart.

Kokiu formatu galima pateikti sąskaitas į Virtualų Apskaitininką?

PDF, JPG ir PNG formatais. Daugiau apie failų formatus galite paskaityti Kaip perduoti sąskaitas Apskaitininkui

Kokios kokybės dokumentus reikia siųsti Virtualiam Apskaitininkui?

Kokybei reikalavimų nekeliame. Jei žmogus gali perskaityti kas parašyta - perskaitys ir Virtualus Apskaitininkas. Greičiau apdorosime Jūsų sąskaitas jei pasinaudosite šiomis rekomendacijomis Rekomendacijos skenuojant sąskaitas su skeneriu

Kaip bus priskiriamos išlaidų / pajamų sąskaitos?

Pirmą kartą buhalteris priskirs sąskaitoms atitinkamas išlaidų / pajamų buhalterines sąskaitas, o vėliau Virtualus Apskaitininkas mokysis ir pats priskyrinės buhalterines sąskaitas automatiškai.

Ar radote atsakymą?