Per kiek laiko apdorojamos sąskaitas?

Garantuojame, kad sąskaitas apdorosime per 12 darbo valandų nuo sąskaitų įkėlimo momento. Darbo laikas skaičiuojamas Lietuvos darbo dienomis 09:00 - 17:00. Jeigu atsitiktų taip, kad nespėsime, tas sąskaitas Jums apdorosime nemokamai.
Statistiškai 80% sąskaitų apdorojame per pirmas 2 darbo valandas ir dar nei vienos sąskaitos nesame pavėlavę.

Kokius duomenis nuskaitote iš sąskaitos?

Ivesk.lt nuskaito įmonių rekvizitus, datas numerius ir sumas, daugiau informacijos

Ar suprantate užsienietiškas sąskaitas?

Taip. Ivesk.lt supranta visas sąskaitas kurios išrašytos viena iš EU šalių kalba, Anglų arba Rusų kalbomis.

Kaip apsaugosite mano duomenis?

Mums duomenų saugumas yra prioritetas. Todėl su kiekvienu Ivesk.lt klientu pasirašome konfidencialumo sutartį, o komunikaciją tarp Jūsų kompiuterio ir mūsų serverio užtikriname bankų naudojamu SSL protokolu. Mūsų įmonės viduje ribojame kas gali matyti Jūsų sąskaitas. Visi kiti duomenų tvarkytojai išvardinti Pagalbiniai duomenų tvarkytojai

Kas bus jei padarysite klaidų?

Pagrindinis Ivesk.lt tikslas yra sumažinti klaidų skaičių eliminuojant žmogiškąjį faktorių. Todėl garantuojame 100% duomenų kokybę. Jei vis tik prasprūs klaidelė, prisiimame pilną atsakomybę ir už dokumentą Jums kompensuosime 3x apdorojimo kainos. Jūs visada patikrinsite Ivesk.lt sistemą keldami sąskaitas į i.SAF.

Su kokiomis apskaitos programomis veikia Ivesk.lt?

Su Agnum, Centu, Optimum, Pragma, Paulita ir Rivile. Taip pat teikiame duomenis JSON, CSV / Excel pavidalu. Susisiekite su mumis adresu pagalba@ivesk.lt jei turite kitą apskaitos programą ir norėtumėte naudotis Ivesk.lt. Padarysime integraciją ir ji Jums nieko nekainuos.

Kiek man kainuos € / laiko, kad pradėti naudotis Ivesk.lt?

Mes pilnai prisitaikėme prie apskaitos programų, dėl to Jums papildomai nereikia jokių investicijų, kad pradėti naudoti Ivesk.lt ir galite pradėti iškart.

Kokiu formatu galima pateikti sąskaitas į Ivesk.lt?

PDF, JPG, PNG, XLSX, XLS, DOCX, DOC, ODS ir ODT formatais. Daugiau apie failų formatus galite paskaityti Kaip perduoti sąskaitas ivesk.lt

Kokios kokybės dokumentus reikia siųsti ivesk.lt sistemai?

Kokybei reikalavimų nekeliame. Jei žmogus gali perskaityti kas parašyta - perskaitys ir ivesk.lt sistema. Greičiau apdorosime Jūsų sąskaitas jei pasinaudosite šiomis rekomendacijomis Rekomendacijos skenuojant sąskaitas su skeneriu

Kaip bus priskiriamos išlaidų / pajamų sąskaitos?

Pirmą kartą buhalteris priskirs sąskaitoms atitinkamas išlaidų / pajamų buhalterines sąskaitas, o vėliau ivesk.lt mokysis ir pats priskyrinės buhalterines sąskaitas automatiškai.

Kaip ivesk.lt parenkamas fizinio asmens kodas?

Fiziniam asmeniui ivesk.lt kodą parenka vieną iš šitų ir pagal tokį prioritetą:

  • Asmens kodas

  • Individualios veiklos numeris

  • Patento numeris

  • Sugeneruotas kodas iš vardo ir pavardės: Kodo generatorius

Ar radote atsakymą?